درباره وبکو پلاست

مجموعه وبکو پلاست، مجموعه ای فعال در زمینه تولید و فروش مصنوعات پلاستک با رویکرد ارتقاء کیفیت محصولات پلاستیکی با استفاده از مواد اولیه مرغوب در راستای افزایش رضایت مشتریان به ویژه لذت بردن خانواده ها از این تولیدات می باشد و سعی ما بر این است که با ارائه محصولات متنوع با طراحی و رنگ بندی جذاب توام با کیفیت بتوانیم علاوه بر صادرات و ارز آوری برای کشور عزیزمان، نیاز داخلی را تامین و در نهایت مفتخر به انتخاب شما گردیم. لذا مجموعه وبکو پلاست، دارای آمادگی لازم جهت تامین و ارسال انواع مصنوعات پلاستک بصورت عمده با تنوع بالا، کیفیتی عالی و قیمتی مناسب به کلیه فروشگاه ها، مراکز پخش و سازمان ها در تمام نقاط کشور، می باشد.

خواهشمند است جهت انتخاب مصنوعات مورد نظر، بخش محصولات سایت به آدرس www.webcoplast.com را بازدید نموده و درخواست خود را از طریق سایت یا تماس مستقیم با مدیر فروش مجموعه در میان بگذارید.

همچنین از هرگونه انتقادات و پیشنهادات خود به مجموعه وبکو پلاست، استقبال خواهیم کرد.

  • مشاوره قبل خرید
  • پاسخگویی آنلاین
  • خرید آسان
  • تضمین کیفیت
  • ارسال مطمئن
  • تیم پشتیبانی قوی

در کارمان حرفه ای هستیم، مجموعه وبکو پلاست

مشاهده مهارت های وبکو پلاست، شمارنده ها و اعداد را ببینید

9+سال تجربه
27محصول
97%رضایت مشتری

اعضای حرفه ای تیم
مکانیک ما

_
ملاقات با تیم مکانیک متخصص

جیسون مک کالیستر

مکانیک

مایک کارتر

مدیر مکانیکی

نیکلاس هیتمن

پشتیبان مکانیکی

تاریخچه تولید محصولات پلاستیک با دستگاه های تزریقی

در دنیای صنعتی امروزه، تولیدات پلاستیکی، علاوه بر داشتن جایگاه ویژه در حوزه های مختلف صنعتی، اداری و…، سهم خاصی در سبد خانوار و همچنین نقش پر رنگی در استفاده روزمره خانواده ها از مصنوعات و کالاهای پلاستیکی به خود اختصاص داده است. لذا با افزایش مصرف محصولات پلاستیکی، صنعت تولید مصنوعات پلاستیکی با استفاده از دستگاههای پیشرفته و به روز، پا به عرصه جدیدی از تولید نموده است. سال 1930 میلادی، نخستین دستگاه تزریق پلاستیک طراحی، ساخت و در اختیار تولید قرار گرفت. فرآیند تولید محصولات پلاستیک به شیوه تزریقی یکی از کاربردی ترین متدهای تولید و شکل دهی محصولات پلاستیک بصورت انبوه در صنایــع ارزیابی می گردد. متد بدین صورت می باشد که مــواد اولیــه کــه از گروه تــرمو پلاست ها می باشد، طی فرآیندی ویژه به داخل قالب تزریق و پس از خنک کاری از قالب خارج می گردد که شامل مراحل تزریق، مکث جهت پر شدن کامل و خروج هوا، خنک کاری، باز شدن قالب، تمیزکاری و در نهایت خارج کردن محصول پلاستیکی می باشد. گر چه دستگاه های تزریق پلاستیک گران و جهت هر قالب برخی قسمت های دستگاه نیز باید مجددا تغییراتی یابند، ولی افزایش سرعت و تنوع تولید، کاهش ضایعات و عملیات پس از تولید، از محاسن فوق العاده این دستگاه ها می باشد.

خط مشی ما

مجموعه وبکو پلاست، مجموعه ای پیشرو در زمینه تولید، فروش و صادرات مصنوعات پلاستیک، کسب رضایت مشتری و ارتقاء و بهبود مستمر کیفیت محصولات را به عنوان اساسی ترین اهداف مجموعه برگزیده و خود را نسبت به رعایت کلیه الزامات قانونی و فاکتورهای اخلاقی، جهت نیل به اهداف مذکور، متعهد می داند.

رئوس کلی خط مشی عبارتند از:

تلاش مداوم در راستای افزایش رضایت مشتریان
توسعه سیستماتیک کسب و کار و ارتقاء سهم مجموعه از بازارهای داخلی و خارجی
برنامه ریزی و گسترش نوین شبکه های بازاریابی و فروش

ماموریت ما

ما برآنیم با ارتقای سطح کیفیت مصنوعات پلاستکی در راستای استفاده و مصارف خانواده ها و سازمان ها، بهترین محصولات را با مرغوب ترین مواد اولیه جهت رفاه هر چه بیشتر خانواده ها اهتمام ورزیم.