ظروف پلاستیکی فریزری با مقاومت و ماندگاری بالا از بهترین ظرف های نگهداری مواد غذایی در فریزر هستند که در این مقاله به آن می پردازیم.

ظروف پلاستیکی فریزری

ظروف های مخصوص فریزر از متریال ها و مواد اولیه گوناگونی تولید می شوند که هر کدام دارای خصوصیت های متفاوتی هستند به طوری که باید انتخاب خود را بر طبق این خصوصیات انجام دهید. برای مثال جنس های پلاستیکی شیشه ای و سرامیکی از سری جنس های محبوب و پر استفاده هستند. در این بین ظروف پلاستیکی داری ویژگی های مانند شفافیت بدنه ظرف سبکی بالا و مقاومت در برابر شکستگی هستند. از ظروف پلاستیکی که درب های قفل دار دارند می توان برای نگه داری سبزیجاتی مانند کاهو کلم و سبزیجات حساس استفاده کرد. از آن جایی که این محصولات مانع جریان هوا در ظرف می شوند تا مدت زیادی می توان با خیال راحت بدون نگرانی از خرابی از آن ها استفاده کرد.

مشخصات ظروف پلاستیکی فریزری

تا حد امکان سعی کنید از بسته بندی ها و کیسه های نایلونی برای ذخیره سازی مواد غذایی در فریزر استفاده نکنید. به این نکته توجه داشته باشید که هر ظرفی برای نگه داری های طولانی مدت مناسب نیست مخصوصا ظروف پلاستیکی که ماهیت شیمیایی دارند و وارد شدن ذرات سازنده آن به غذا سلامتی انسان را تهدید می کند. به یاد داشته باشید که کیسه های پلاستیکی از مواد غذایی که در آن ها قرار دارد در برابر یخ زدگی بیش از حد محافظت نمی کند. ظرف های فریزری پلاستیکی با حفظ طعم و کیفیت اولیه از غذا های شما در برابر یخ زدگی بیش از حد محافظت می کنند. این ظروف ها ضد رطوبت و ضد بخار هستند این خاصیت است که باعث می شود از غذا در برابر یخ زدگی محافظت کنند.

خرید ظروف پلاستیکی فریزری

در هنگام خرید ظروف پلاستیکی فریزری همواره سمت انتخاب ظروفی بروید که از جنس پروپیلن با علامت اختصاری pp باشند این ظروف اکثرا با علامتی در پشت ظرف قابل تشخیص هستند. این محصولات تنها ظروف مایکروویوی هستند که علاوه بر استفاده در مایکروویو به دلیل جنس پلی پروپیلن بدنه می توان از آن ها در فریزر نیز استفاده کرد. در بازار ظروفی که برای نگهداری غذا از آن ها استفاده می شود بسته به سرد یا گرم بودن غذا به دو دسته ظروف پلاستیکی سرد و گرم تقسیم می شوند با توجه به نیازتان می توانید از این مدل ها استفاده کنید.

قیمت ظروف پلاستیکی فریزری + خرید و فروش

از آنجایی که قیمت ظروف پلاستیکی فریزری و اکثر ظروف تولید شده بر اساس سرویس تعیین می شود بهتر است در ابتدا تعداد و سایز مناسب را انتخاب کرده تا از هدر رفت هزینه ها برای آینده جلوگیری کنید. مقاومت ظرف های پلاستیکی مخصوص فریزر بالا است و با ظروف معمولی تفاوت دارد در زمینه قیمت هم هزینه ای به مراتب بیشتری را متحمل می شوند. ظرف هایی که قابلیت استفاده کردن در فریزر را دارند باید دارای نشان برف مانندی بر رو یا پشت ظرف باشند دقت کنید که در هنگام خرید این نوع ظروف پلاستیکی معمولی را به قیمت فریزری به شما نفروشند. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره خرید و استفاده از این ظروف کاربردی و دریافت لیست قیمت با بخش فروش ما از طریق راه های ارتباطی زیر تماس بگیرید.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.