یکی از تجهیزات یا وسایل بهداشتی موجود در آشپزخانه، سطل زباله است که نقشی مهم را در جمع آوری زباله بر عهده دارد. امروزه با توجه به طراحی های شیک دکوراسیون های داخلی، تولیدکنندگان ترجیح را در این دیدند که سطل زباله مخفی را طراحی و تولید نمایند که به نسبت مدل های آشکار، مزیت بیشتری را در خود جای داده است. در هر حال وجود ضروری این سطل در هر آشپزخانه سنتی تا مدرن باعث شده تا تقاضا برای خرید این محصول بالا رفته و در نتیجه اقداماتی در زمینه فروش سطل زباله آشپزخانه از واحدهایی همچون کارخانه تولیدی انجام بپذیرد.

فروش سطل زباله آشپزخانه از کارخانه

انواع مدل های مختلف سطل زباله آشپزخانه

 انواع مدل های مختلف سطل زباله آشپزخانه	سطل زباله آشپزخانه بهترین راهکار برای جمع و دفع زباله های بدبوی موجود در این محیط محسوب شده و در نتیجه تمیزی و پاکیزگی را به انواع آشپزخانه ها هدیه می بخشد.
با توجه به اینکه ممکن است برخی از مصرف کنندگان نخواهند این سطل در معرض دید باشد تا جلوه آشپزخانه شان تحت تاثیر بد قرار نگیرد؛ مدل های مخفی یا داخل کابینتی آن را انتخاب می کنند.
البته که این مدل، بسیار کاربردی واقع شده و علاوه بر حذف سطل زباله از جلوی چشم ها، بوی بد ناشی از زباله ها را هم از بین خواهد برد.

اکنون بهتر است علاوه بر این مدل که به هم به شکل ساده و هم به صورت ریلی، قابل نصب در آشپزخانه می باشد؛ با انواع دیگری از مدل های مختلف سطل‌زباله آشپزخانه آشنا شوید که عبارتند از:

 • سطل زباله نصبی روی در کابینت
 • سطل زباله دو مخزنه
 • سطل زباله زیر سینک
 • سطل زباله تک مخزنه
 • سطل زباله توکار کابینت
 • سطل زباله درباز شو

خرید سطل زباله آشپزخانه با کیفیت بالا

خرید سطل زباله آشپزخانه با کیفیت بالااگر قصد خرید سطل زباله آشپزخانه را دارید؛ بهتر است به این نکات که به عنوان راهنمای خرید می توانند بسیار کمک کنند؛ دقت داشته باشید:

 • گرچه ممکن است سطل زباله فلزی یا سطل سرامیکی، بهترین منظره را در آشپزخانه به وجود بیاورد؛ اما سطل های پلاستیکی، هم دارای وزن سبک تری بوده و هم ارزان تر می باشند.
 • ضمناً حمل و نقل سطل زباله های پلاستیکی آشپزخانه برای مصرف کنندگان راحت تر بوده و در نتیجه بهتر می توان آن را با فضای آشپزخانه هماهنگ یا ست کرد.

گفتنی است که انواعی از سطل با کیفیت در قالب سطل های پلاستیکی موجود بوده و با اقدام از طریق این شرکت که از فروشندگان سطل زباله آشپزخانه به صورت عمده به شمار می آید؛ می توان سطل هایی متنوع از این جهات را مورد سفارش و خریداری قرار داد:

 1. سطل های برخوردار از طرح و رنگ های زیبا
 2. سطل هایی متشکل از ابعاد و اندازه مختلف
 3. سطل های قیمت های مناسب

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید