نان یکی از پر مصرف ترین و متداول ترین ماده ی غذایی بشمار می رود. به سبب جایگاه ویژه ی نان در زنجیره ی غذایی انسان، کیفیت آن بصورت مستقیم بر سلامت انسان تاثیر گذار است. روش های متفاوتی برای نگهداری این ماده غذایی بصورت بهداشتی وجود دارد. یکی از متداول ترین روش های حفظ و نگهداری، استفاده از سرویس جای نان می باشد. سرویس های جای نان، به سبب طراحی زیبایی که دارند، می توانند علاوه بر نگهداری مواد غذایی و نان، جلوه ی خاصی نیز به دکوراسیون آشپزخانه ببخشند. صاردات سرویس جای نان به خارج از مرز ایران

میزان مصرف کنندگان سرویس جای نان در ایران

میزان مصرف کنندگان سرویس جای نان در ایران	سرویس های جای نان، در طرح های جذاب با متریال های متفاوتی مانند فلز، پلاستیک و چوب تولید می شوند تا پاسخگوی نیاز سلایق متفاوت باشند. این محصول در ابعاد و سایز های متفاوتی در بازار موجود است که مشتریان آن می توانند بر حسب میزان استفاده و حجم نانی که نیاز به نگهداری دارند، سایز مناسبی از این کالا را تهیه کنند.

نکته مهمی که در هنگام خرید این کالا باید مد نظر قرار داد، امکان شستشوی آن است. بدلیل آلودگی های ناشی از کپک زدن احتمالی نان و … این سرویس ها باید هر چند وقت، به دقت شستشو داده شوند. 

میزان استفاده از سرویس های جای نان در ایران بسیار زیاد می باشد زیرا نان، در اکثر شهر ها بعنوان غذای اصلی خانواده ها محسوب می شود و سایر نقاط نیز حداقل روزی 1 بار این ماده غذایی را مصرف می کنند. این محصول دارای درب های کشویی و فشاری می باشد که مانع از ورود هوا و کپک زدن نان  می شود. 

این محصول در انواع متفاوت و ظاهر مدرن تولید می شود که علاوه بر تامین نیاز داخل، برای صادرات به سایر کشور ها نیز مناسب می باشد. در بعضی از مدل ها می توان علاوه بر نان، ادویه جات و سایر مواد غذایی را نیز نگهداری کرد. 

راه های توسعه و صادات سرویس جای نان

راه های توسعه و صادات سرویس جای نانشرکت های تولیدی فراوانی در سطح کشور اقدام به تولید و حتی صادات سرویس جای نان به خارج از مرز های ایران می کنند. از جمله راه های توسعه و صادرات سرویس های جای نان، می توان به ارتقای کیفیت محصول در حد استاندارد و کیفیت رقبای جهانی، طرح ها و رنگ های جذاب مدرن و مشتری پسند، شناخت خوب بازار هدف و آگاهی از نیاز های عمده ی آن، سهولت در استفاده از محصول، استفاده از مواد اولیه عالی، قیمت مناسب، سفارش و تحویل آسان و ارائه خدمات پس از فروش اشاره کرد. 

تمام موارد بالا به همراه فعالیت مناسب می تواند ضامن توسعه و فروش این محصول در بازار های جهانی باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید