همه به یک سبد رخت پلاستیکی در خانه نیاز داریم تا لباس های کثیف خود را در آن قرار دهیم تا از هرج و مرج و شلوغی فضا جلوگیری کنیم و لباس های شسته شده را به جای مناسب هدایت کنیم.

سبد رخت پلاستیکی

شاید برایتان جالب باشد که بدانید سبد های پلاستیکی لباس مانند سبد پلاستیکی میوه وجود دارد که در حال حاضر تولیدکنندگان ایرانی بهترین نوع آن را عرضه می کنند.

یکی از این سبد های پلاستیکی دارای یک زیپ در قسمت زیرین و یک دسته در پشت آن قرار دارد که می توانید تعداد زیادی لباس کثیف را در آن قرار دهید و به راحتی به لباسشویی خود منتقل کنید.

استفاده از این مدل سبد ها تا جایی پیش رفته که عروس خانم ها هنگام خرید جهیزیه به سراغ خرید یک سبد لباس زیبا و جادار می روند تا بتوانند به درستی و کاربردی از آن استفاده کنند.

ویژگی های سبد رخت پلاستیکی

سبد های رخت انواع مختلفی با مشخصات مختلفی دارند که هر کدام کاربرد مشخصی دارد، به عنوان مثال برخی از سبد ها درب دارند، برخی ها دستگیره دارند که بسیار کاربردی است.

جعبه های پلاستیکی در برابر رطوبت مقاوم بوده، این مدل قیمت های مناسبی دارد و جنس بدنه آن ها بسیار محکم و بادوام است.

مدل های مختلفی از سبد های رخت پلاستیکی وجود دارند که ظاهری بسیار جذاب و شکیل دارند که در عین کاربردی بودن از زیبایی خاصی برخوردار است.

اگر تعداد اعضای خانواده شما کم است، یک سبد سایز متوسط ​​یا کوچک برای شما بسیار مناسب است، اما اگر خانواده پرجمعیتی دارید، جعبه ای را انتخاب کنید که باید بزرگ باشد.

قیمت روز سبد رخت پلاستیکی

با توجه به نیاز خود و فضای مکان و تعداد لباس هایتان باید بهترین انتخاب را داشته باشید، سبد لباس بلند و باریک برای فضا های کوچک و لباس های کم مناسب است.

نوع پهن سبد رخت پلاستیکی با ارتفاع زیاد می تواند بهترین انتخاب برای فضا های متوسط برای یک خانواده کوچک باشد.

در هر خانه ای یکی از ضروری ترین وسایل بهداشتی که کاربرد اجباری دارد سبد لباسشویی است، می توانیم در کنار اتاق کودکانمان نیز از آن استفاده کنیم و باعث ایجاد هرج و مرج در اتاق نشویم.

قیمت خرید سبد رخت پلاستیکی بسته به نوع آن متغیر است و از قیمتی حدودا 50 هزار تومان شروع می شود و به بالا می رود.

نکاتی جالب درباره خرید سبد رخت پلاستیکی

برخی از این سبد ها دارای تنوع رنگی قابل قبولی هستند که می توانید علاوه بر خرید گزینه ای مناسب و کاربردی برای تزئین منزل و فضای خود نیز از آن استفاده کنید.

منظور از طراحی زیبایی ظاهری نیست! یعنی نحوه طراحی و ساخت سبد لباس مطابق با آن برای کاربردی تر شدن آن.

به عنوان مثال انواع چرخ دار حمل و نقل این دستگاه را بسیار راحت تر از قبل می کند در حالی که در تعادل دستگاه خللی ایجاد نمی کند.

دسته ها به گونه ای بخشی از بدنه هستند که دست را اذیت نکنند و امکان کنده شدن آن ها وجود نداشته باشد به عبارتی کاملا آرگونومیک است.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.