سبد رخت پلاستیکی یکی از اجزای ضروری هر حمام یا اتاق لباس هستند زیرا برای نگهداری لباس های کثیف تا زمان شستن از آن ها استفاده می شود.

سبد رخت پلاستیکی

سبد ها، علاوه بر جلوگیری از گسترش باکتری ها، می توانند یک عنصر زیبایی برای ناحیه ای که در آن زندگی می کنید، فراهم کنند.

سبد پلاستیکی لباس‌ در رنگ‌ های متنوعی وجود دارد که به راحتی می‌ توانید آن را تهیه کنید که با رنگ ‌بندی دکوراسیون فعلی حمام شما مطابقت داشته باشد.

برخی از سبد ها مجهز به چرخ هستند تا فرآیند جابجایی اقلام لباس از سبد به ماشین لباسشویی را آسان تر کند.

برخی دیگر مجهز به دستگیره هستند که حرکت بین اتاق ها را برای ما ساده تر می کند و جا به جایی به هر قسمت از اتاق به راحتی فراهم می شود.

انواع سبد رخت پلاستیکی

سبد های رخت از نوع پلاستیکی انواع مختلفی در طراحی خود دارند و برخی از سبد های لباسشویی دارای قسمت های کیف مانندی هستند که یکی از آن ها برای رنگ های سفید و دیگری برای رنگ های دیگر در نظر گرفته شده است.

با این طراحی شما می توانید لباس های خود را راحت تر مرتب کنید و برخی از آن ها حتی شامل یک فضای سوم نیز هستند که به لباس های حساس اختصاص داده شده است.

انواع استاندارد دارای ظرفیت 50 عددی هستند و برای یک خانواده با سه نفر طراحی شده اند و انواع زیادی وجود دارد که برخی از آن ها ظرفیت کمتری دارند.

جدید ترین سبد رخت پلاستیکی

می توان گفت پلاستیک بهترین ماده در ساخت سبد رخت است زیرا بهداشتی تر از چوب یا فلز شناخته شده است.

همانطور که مشخص می باشد جدید ترین نوع سبد رخت پلاستیکی با شکل حفره دار محبوب ترین نوع انتخاب شده که این سوراخ‌ ها در سبد های لباس‌ شویی نقش مهمی را ایفا می ‌کنند.

این حفره ها تنها به دلایل زینتی وجود ندارند و برای جلوگیری از محبوس شدن هوا و رشد باکتری ها بسیار کاربردی است.

جامه ها هم وقتی کثیف هستند و هم وقتی پاک هستند (گرمای خشک کن) رطوبت دارند بنابراین، سوراخ ‌های یک سبد می ‌تواند به آسان ‌تر شدن خروج هوا کمک کند.

ویژگی خرید سبد رخت پلاستیکی

از مهم ترین ویژگی هایی که در هنگام خرید سبد رخت پلاستیکی باید به آن توجه داشت ارائه کارایی بهتر در طراحی است که استفاده از آن را راحت تر کند.

سبد های لباسشویی که دارای دسته هستند، سبد های مناسبی اند که شما نیاز دارید و اگرچه ممکن است به زیبایی مدل های چوبی نباشند، اما بهداشتی تر هستند.

بنابراین داشتن فضای مناسب برای قرار دادن لباس ها در سبد باید از نکاتی باشد که در هنگام خرید به آن توجه کنید.

قیمت سبد های پلاستیکی به دلیل تنوع جنس می تواند متفاوت باشد که بهتر است قبل از خرید نسبت به سبدی که می خواهید تهیه کنید اطلاعاتی کسب کنید.

 

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.